Gabriella Edvardsson Alsøe
Gabriella Edvardsson Alsøe
Svensk patientrådgiver, HjerteCenter Mølholm
Annette Midtgaard Andersen
Annette Midtgaard Andersen
Operations-sygeplejerske
Lasse Darling Andersen
Lasse Darling Andersen
Speciallæge i ortopædkirurgi
Christina Andreassen
Christina Andreassen
Specialsygeplejerske i kosmetisk dermatologi
Jan Asmussen
Jan Asmussen
Speciallæge i anæstesiologi
Karin Balsiger
Karin Balsiger
Intensiv-sygeplejerske
Anette Bendiksen
Anette Bendiksen
Speciallæge i anæstesiologi
Sanne Lyng Benthin
Sanne Lyng Benthin
Operations-sygeplejerske
Anne-Mette Bentsen
Anne-Mette Bentsen
Afdelingschef, Aarhus, operations-sygeplejerske
Randi Bentzen
Randi Bentzen
Servicemedarbejder
Cecilie Engelbrecht Bern
Cecilie Engelbrecht Bern
Receptionist
Ann Bischoff-Jensen
Ann Bischoff-Jensen
Operations-sygeplejerske
Hanne Boye
Hanne Boye
Assistent ved sterilcentralen
Lone Bredvig
Lone Bredvig
Intensiv-sygeplejerske
Sabina Broe
Sabina Broe
Lægesekretær
Trine Bruun
Trine Bruun
Lægesekretær
Stine Friis Bruun
Stine Friis Bruun
Intensiv-sygeplejerske
Janni Bruun
Janni Bruun
Receptionist
Hanne Brüggert
Hanne Brüggert
Lægesekretær
Jannie Buch
Jannie Buch
Operations-sygeplejerske, teamleder
Kirsten Buhl
Kirsten Buhl
Klinisk Diætist ved Fedmekirurgisk Center
Sanne Buus
Sanne Buus
Operations-sygeplejerske
Karin Callesen
Karin Callesen
Anæstesisygeplejerske
Susanne Carlsen
Susanne Carlsen
Servicemedarbejder
Pia Carlsson
Pia Carlsson
Intensiv-sygeplejerske
Kirsten Christensen
Kirsten Christensen
Intensiv- og røntgensygeplejerske
Tina Brang Christensen
Tina Brang Christensen
Lægesekretær
Henrik Christensen
Henrik Christensen
Speciallæge i colorectalkirurgi, dr.med.
Hanne Dalager
Hanne Dalager
Anæstesisygeplejerske
Bethina Ostenfeldt Dalsgaard
Bethina Ostenfeldt Dalsgaard
Servicemedarbejder
Simon Dalsgaard
Simon Dalsgaard
IT-Supporter
Rasmus Damiri
Rasmus Damiri
Anæstesisygeplejerske
Tine Daa Bech
Tine Daa Bech
Anæstesisygeplejerske
Birgitte Hald Egeskov
Birgitte Hald Egeskov
Sygeplejerske
Lone Elkjær
Lone Elkjær
Intensiv-sygeplejerske
Hanne Erichs
Hanne Erichs
Operations-sygeplejerske
Karin Evelyn Jensen
Karin Evelyn Jensen
Fysioterapeut
Mette Evertsen Birk
Mette Evertsen Birk
Lægesekretær, teamleder
Tina Højris Flade
Tina Højris Flade
Lægesekretær, operationsbooking
Howard Fonager
Howard Fonager
Teknisk chef
Christian Allerslev Frandsen
Christian Allerslev Frandsen
Speciallæge i kirurgi
Patricia Prägler Fredsøe
Patricia Prägler Fredsøe
Lægesekretær
Rikke Fyhn
Rikke Fyhn
Lægesekretær
Søren Gade
Søren Gade
Speciallæge i øre-, næse- og halssygdomme
Maj-Britt Gandrup Hansen
Maj-Britt Gandrup Hansen
Lægesekretær
Camilla Gantzhorn Rosenbæk
Camilla Gantzhorn Rosenbæk
Lægesekretær
Ole Graumann
Ole Graumann
Speciallæge i radiologi
Lars Grønlund Poulsen
Lars Grønlund Poulsen
Speciallæge i gynækologi og obstetrik
Leif Grønning
Leif Grønning
Medarbejder i teknisk afdeling
Klas Johan Winther Gustafson
Klas Johan Winther Gustafson
Speciallæge i ortopædkirurgi
Camilla Gaarsdal Uhrbrand
Camilla Gaarsdal Uhrbrand
Læge, Allévia
Hanne Quorning
Hanne Quorning
Anæstesi-sygeplejerske
Malene Hansen
Malene Hansen
Optiker
Bo Hansen
Bo Hansen
Speciallæge i almen medicin
Maria Ankjær Hansson
Maria Ankjær Hansson
Lægesekretær
Louise Bjørn Hedegaard
Louise Bjørn Hedegaard
Speciallæge i almen medicin
Lisbeth Bols Heerulff
Lisbeth Bols Heerulff
Sygeplejerske
Niels Herold
Niels Herold
Speciallæge i ortopædkirurgi
Sabina Hjørnelund Sommer
Sabina Hjørnelund Sommer
Lægesekretær
Anne Hjørnholm
Anne Hjørnholm
Intensiv-sygeplejerske
Mathias Bjerring Ho
Mathias Bjerring Ho
Speciallæge i ortopædkirurgi, hofteartroskopi
Mette Holberg
Mette Holberg
Intensiv-sygeplejerske
Christina Holmstrøm
Christina Holmstrøm
Operationssygeplejerske
Ragnhild Iversen
Ragnhild Iversen
Radiograf
Birte Jensen
Birte Jensen
Intensivsygeplejerske
Karina Michelle Jensen
Karina Michelle Jensen
Lægesekretær
Freja Jensen
Freja Jensen
Receptionist
Kim Jensen
Kim Jensen
Radiograf
Ayoni Jepsen
Ayoni Jepsen
Intensiv-sygeplejerske
Per Faurschou Jessen
Per Faurschou Jessen
Salgs- og Udviklingsdirektør
Birger Johnsen
Birger Johnsen
Speciallæge klinisk neurofysiologi
Tina Jul Christensen
Tina Jul Christensen
Økonomisk koordinator
Rikke Jul Lerche
Rikke Jul Lerche
Lægesekretær
Kim Julian
Kim Julian
Speciallæge i øjensygdomme
Lotte Jørgensen
Lotte Jørgensen
Lægesekretær
Bjarne Gobert Jørgensen
Bjarne Gobert Jørgensen
Speciallæge i øre-, næse- og halssygdomme
Helena Primdal Jørgensen
Helena Primdal Jørgensen
Teamleder Service
Nadine Kampen
Nadine Kampen
Receptionist
Jette Kirk
Jette Kirk
Operations-sygeplejerske
Hanne Kirkegaard
Hanne Kirkegaard
Intensiv-sygeplejerske
Marlene Kirkeskov Skals
Marlene Kirkeskov Skals
Radiograf
Anne-Mette Kjærsfeldt
Anne-Mette Kjærsfeldt
Sekretær, Allévia
Dorte Wilckens
Dorte Wilckens
Receptionist
Louise Kloster
Louise Kloster
Sygeplejerske
Catharina Klærke
Catharina Klærke
Operations-sygeplejerske
Henrik Kold Petersen
Henrik Kold Petersen
Speciallæge i kirurgi, ph.d.
Anne Marie Korsbjerg
Anne Marie Korsbjerg
Sekretær, Aarhus/Risskov
Ann Krabsen
Ann Krabsen
Fysioterapeut
Didde Bergmann Krogh
Didde Bergmann Krogh
Lægesekretær
Jonas Kromann-Larsen
Jonas Kromann-Larsen
Speciallæge i almen medicin
Lisbeth Kullen Madsen
Lisbeth Kullen Madsen
Receptionist / Teamleder
Anne Kirstine Kvis Vestergaard
Anne Kirstine Kvis Vestergaard
operations-sygeplejerske
Lissy Kærgaard
Lissy Kærgaard
Receptionist, Aarhus
Maria Langkjær Lomholt
Maria Langkjær Lomholt
Operations-sygeplejerske
Irene Halkiær Larsen
Irene Halkiær Larsen
Assistent ved sterilcentralen
Annette Haastrup Larsen
Annette Haastrup Larsen
Sygeplejerske
Helle Laursen
Helle Laursen
Sygeplejerske
Lene Lindberg Miller
Lene Lindberg Miller
Fysioterapeut
Marianne Møller Lindbjerg
Marianne Møller Lindbjerg
Lægesekretær
Monica Lindgård Kristensen
Monica Lindgård Kristensen
Operations-sygeplejerske
Thomas Lind-Hansen
Thomas Lind-Hansen
Speciallæge i ortopædkirurgi
Birgit Lindhøj
Birgit Lindhøj
Assistent ved sterilcentralen
Christina Lorenz
Christina Lorenz
Intensiv-sygeplejerske
Susan Lundtoft
Susan Lundtoft
Intensiv-sygeplejerske
Lone Løkkegaard
Lone Løkkegaard
Intensiv-sygeplejerske
Helene Madsen
Helene Madsen
Operationssygeplejerske
Annika Bech Horsted Madsen
Annika Bech Horsted Madsen
Lægesekretær
Louise Makenhauer
Louise Makenhauer
Lægesekretær
Vasileios Maniatis
Vasileios Maniatis
Speciallæge i diagnostisk radiologi
Mette Mathiessen
Mette Mathiessen
Assistent ved sterilcentralen
Stine Mathilde Mehlsen
Stine Mathilde Mehlsen
Lægesekretær
Birgit Melchiors
Birgit Melchiors
Lægesekretær
Maj-Britt Memhave Petersen
Maj-Britt Memhave Petersen
Intensiv- og kardiologisk sygeplejerske
Michael Åskov Mikkelsen
Michael Åskov Mikkelsen
Speciallæge i almen medicin
Helle Aabye Mikkelsen
Helle Aabye Mikkelsen
Receptionist
Stella Mortensen
Stella Mortensen
Sekretariatschef
Marianne Muxoll
Marianne Muxoll
Servicemedarbejder
Janus Mølgaard Christiansen
Janus Mølgaard Christiansen
Speciallæge i radiologi
Christina Mølgaard
Christina Mølgaard
Lægesekretær, teamleder
Hanne Møller
Hanne Møller
Klinisk Diætist ved Fedmekirurgisk Center
Tina Brandt Møller
Tina Brandt Møller
Anæstesisygeplejerske
Dorthe Møller
Dorthe Møller
Radiograf
Diana Nielsen
Diana Nielsen
Bogholder
Birgitte Birk Nielsen
Birgitte Birk Nielsen
Anæstesisygeplejerske
Lena Stjernholm Nielsen
Lena Stjernholm Nielsen
Kvalitetskoordinator / Projektleder
Rikke Nissen Rønsholt
Rikke Nissen Rønsholt
Lægesekretær
Bjørg Nordentoft
Bjørg Nordentoft
Intensiv- sygeplejerske
Camilla Nygaard
Camilla Nygaard
Lægesekretær
Lasse Nygaard Svendsen
Lasse Nygaard Svendsen
IT-chef
Lisbeth Nørbo Nonbøl Poulsen
Lisbeth Nørbo Nonbøl Poulsen
Intensiv-sygeplejerske, teamleder
Mette Kinch Nørgård
Mette Kinch Nørgård
Operations-sygeplejerske
Luise Tange Nørgaard
Luise Tange Nørgaard
Anæstesisygeplejerske
Pia Son Nørmark
Pia Son Nørmark
Lægesekretær
Mimi Oorawan Chaichanan Henriksen
Mimi Oorawan Chaichanan Henriksen
Servicemedarbejder
Camilla Birgitte Gaardbo Otte
Camilla Birgitte Gaardbo Otte
Operations-sygeplejerske
Carina Ouni
Carina Ouni
Lægesekretær
Birgitte Schultz Pedersen
Birgitte Schultz Pedersen
Operations-sygeplejerske
Lars Dahl Pedersen
Lars Dahl Pedersen
Adm. direktør
Trine Langberg Pedersen
Trine Langberg Pedersen
Sygeplejerske
Birgitte Pedersen Jønnson
Birgitte Pedersen Jønnson
Fysioterapeut
Rikke Sass Pedersen
Rikke Sass Pedersen
Lægesekretær
Trine Winberg Povelsen
Trine Winberg Povelsen
Radiograf
Hanne R. Thisgaard
Hanne R. Thisgaard
Lønbogholder
Lone Rahbek
Lone Rahbek
Operations-sygeplejerske
Henriette Rahr
Henriette Rahr
Anæstesisygeplejerske, teamleder
Malene Rasmussen
Malene Rasmussen
Lægesekretær
Camilla Rasmussen
Camilla Rasmussen
Sekretær, Allévia
Else Rasmussen
Else Rasmussen
Intensiv-sygeplejerske
Kristian Reinert Nilausen
Kristian Reinert Nilausen
Operations-sygeplejerske
Maria Riegels-Jørgensen
Maria Riegels-Jørgensen
Lægesekretær
Tina Rindahl Petersen
Tina Rindahl Petersen
Lægesekretær
Annette Sandhøj
Annette Sandhøj
Receptionist
Lena Schroll
Lena Schroll
Klinikejer, Speciallæge i ortopædkirurgi, Håndkirurg
Kirsten Sigvert
Kirsten Sigvert
Lægesekretær, teamleder, specialeuddannet i dermatologi
Henny Skafte
Henny Skafte
Lægesekretær
Mette Skjødeberg Zwinge
Mette Skjødeberg Zwinge
Intensiv- og kardiologisk sygeplejerske
Lone Skriver
Lone Skriver
Operations-sygeplejerske
Christina Smidt Andersen
Christina Smidt Andersen
Lægesekretær
Lasse Speiser
Lasse Speiser
Speciallæge i diagnostisk radiologi
Helle Staulund
Helle Staulund
Operations-sygeplejerske
Lizzi Stavnsbjerg
Lizzi Stavnsbjerg
Intensivsygeplejerske
Malene Steen Mikkelsen
Malene Steen Mikkelsen
Sygeplejerske
Vivi Kjær Steenbock
Vivi Kjær Steenbock
Receptionist
Maiken Stilling
Maiken Stilling
Professor, ph.d., Speciallæge i ortopædkirurgi, Håndkirurg
Lars Bjørn Stolle
Lars Bjørn Stolle
Speciallæge i plastikkirurgi
Jill Strandgaard Wolfhagen
Jill Strandgaard Wolfhagen
Lægesekretær
Britt Sundal
Britt Sundal
Klinikassistent
Claudia Sydow
Claudia Sydow
Lægesekretær
Nina Szomlaiski
Nina Szomlaiski
Speciallæge i børnesygdomme/pædiatri
Lone Søbye
Lone Søbye
Servicemedarbejder
Jonna Søfeldt
Jonna Søfeldt
Assistent ved sterilcentralen
Helle Sørensen
Helle Sørensen
Operations-sygeplejerske
Ela Saganowska Sørensen
Ela Saganowska Sørensen
Radiograf
Lene Vejle Sørensen
Lene Vejle Sørensen
Lægesekretær, specialeuddannet i dermatologi
Jens Thygesen
Jens Thygesen
Speciallæge i almen medicin
Ulla Thygesen
Ulla Thygesen
Lægesekretær
Mette Toftdahl
Mette Toftdahl
Driftsdirektør
Anja Tofte Larsen
Anja Tofte Larsen
Lægesekretær
Anette Uglebjerg
Anette Uglebjerg
Servicemedarbejder
Peter Gaarsdal Uhrbrand
Peter Gaarsdal Uhrbrand
Læge, Allévia
Jette Utoft
Jette Utoft
Lægesekretær
Sanne Vendelbo Christensen
Sanne Vendelbo Christensen
Lægesekretær
Ieva Vereshchagina
Ieva Vereshchagina
Servicemedarbejder
Anne Vestbjerg Thyø
Anne Vestbjerg Thyø
Speciallæge i kirurgi, ph.d.
Stine Villadsen
Stine Villadsen
Lægesekretær
Mette Vingum Kristensen
Mette Vingum Kristensen
Bogholder, Allévia
Charlotte Wiborg
Charlotte Wiborg
Anæstesisygeplejerske
Ditte Wind
Ditte Wind
Lægesekretær
Jan Windeballe
Jan Windeballe
Medarbejder i teknisk afdeling
Nellie Bering Zinther
Nellie Bering Zinther
Speciallæge i kirurgi
Dan Østergaard Kristensen
Dan Østergaard Kristensen
Fysioterapeut
Karin Aagaard Røjkjær
Karin Aagaard Røjkjær
Anæstesisygeplejerske

Til top